Toyota przewróciła się na bok po kolizji w Lublinie, jest nagranie. 19-latka ukarana mandatem i punktami karnymi
11:08 26-06-2026 | Autor: redakcja
Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 czerwca, na Al. Racławickich w Lublinie. Policjanci wyjaśniali okoliczności groźnie wyglądającej kolizji z udziałem trzech samochodów: Toyoty, Peugeota i Forda.
Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy oraz zabezpieczonego nagrania, kierująca Toyotą 19-latka podczas zmiany pasa ruchu nie zachowała należytej ostrożności. Kobieta nie upewniła się, że może bezpiecznie wykonać manewr, w wyniku czego najechała na Peugeota jadącego sąsiednim pasem.
Toyota przewróciła się na bok
Po zderzeniu Peugeot uderzył jeszcze w poprzedzającego go Forda. Toyota straciła stabilność i przewróciła się na lewy bok. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, jednak szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń.
Na miejscu interweniowali policjanci, którzy ustalili przebieg zdarzenia. Według funkcjonariuszy przyczyną kolizji było niezachowanie należytej ostrożności podczas zmiany pasa ruchu oraz stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Mandat i punkty karne dla młodej kierującej
19-letnia kierująca toyotą została ukarana mandatem karnym w kwocie ponad 1000 złotych. Na jej konto trafiło również 10 punktów karnych.
Policjanci przypominają, że zmiana pasa ruchu wymaga szczególnej uwagi. Przed wykonaniem manewru kierowca powinien upewnić się, że nie stworzy zagrożenia dla innych uczestników ruchu.
Smartfona chociaż nie przygniotła?
W jednym ręku telefon, a w drugim e-fajek. Ciekawe czy Ty byś dał radę to utrzymać przy dachowaniu? Taka kolizja może się przydarzyć każdemu.
To zdarzenie nie wyglądało „groźnie” , tylko komicznie.
Powinni ją rodzice ukarać czerwonym paskiem, wiadomo gdzie.
Kobiety nie wolno uderzyć.
To teraz 19 latka przesiądzie się do Fiata Panda – gabaryty mniejsze, będzie bezpieczniej dla niej i otoczenia
Na ogół to mandat 1000zł, ale chyba 15 punktów karnych.
na ogół to jest pouczenie
Ilość punktów za trzymanie telefonu w dłoni jest wyższa.
Jak widać, wcale nie trzeba szybko jechać, żeby zakończyć podróż w pozycji bocznej, ustalonej🤣🤣🤣🤣🤣
Wywrotka firmy Toyota? 🤣🤣 sztukmistrze w Lublinie
Jakieś tu manewry nie wyszły 🤣 trzeba być przeartystą
Kaskaderzy często tak robią ale korzystają z rampy
jazda automatem sie kłania…