26/06/2026
690 680 960

Toyota przewróciła się na bok po kolizji w Lublinie, jest nagranie. 19-latka ukarana mandatem i punktami karnymi

Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe na Al. Racławickich w Lublinie, o którym informowaliśmy wczoraj, zakończyło się bez osób rannych. Kierująca Toyotą 19-latka podczas zmiany pasa ruchu najechała na inny samochód, co doprowadziło do zderzenia kilku pojazdów. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

24 komentarze

  1. jazda automatem sie kłania…

  2. Ocena: -6

    Filmik trwa kilka sekund, ale nawet w tak krótkim czasie na filmie zarejestrowano (jeszcze przed kolizją) 2 auta osobowe, którym wydaje się, że są autobusami.
    Jak wygląda przestrzeganie zakazu jazdy buspasem pojazdami nieuprawnionymi? Ktoś za to pouczenia nakłada?

  3. Ocena: -7

    Rowerzystka. Wydawało jej się, że kieruje rowerem i że się zmieści.

  4. Ocena: -10

    AI Racławickich? Nie można tradycyjnie bez mieszania sztucznej inteligencji AI? W tym POwskim „nowoczesnym” mieście tradycja jest mieszana z błotem, chańba!!!

    • To jeszcze nic, w Arabii Saudyjskiej klubami piłkarskimi rządzi od dawna sztuczna inteligencja, nawet widać po nazwach. AI Hilal Al Ahli, Al Nasr, Al Ahli, itd, prawie wszystkie kluby. Taki świat….

Dodaj komentarz