26/06/2026
690 680 960

Zderzenie Kii i Porsche na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Głęboką i Nałęczowską

W piątek około godziny 10.00 na jednym z ruchliwych skrzyżowań w Lublinie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Policjanci ustalają, który z kierujących mógł zignorować wskazania sygnalizacji świetlnej.

W piątek około godziny 10.00 na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Głęboką i ul. Nałęczowską doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W zdarzeniu brały udział Kia oraz Porsche.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Kii poruszał się ul. Głęboką i wykonywał manewr skrętu w lewo w al. Kraśnicką. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący ten manewr wykonał ze środkowego pasa. W tym samym czasie kierująca Porsche jechała ul. Nałęczowską w kierunku ul. Głębokiej. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzają przede wszystkim, który z kierujących nie zastosował się do wskazań sygnalizacji świetlnej i zasad ruchu drogowego.

W rejonie skrzyżowania występują utrudnienia w ruchu. Przejazd jest częściowo zablokowany przez uszkodzone pojazdy. Kierowcy powinni zachować ostrożność i liczyć się ze spowolnieniami. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut.

6 komentarzy

  1. Miałem macana, więc coś o nim wiem, najtańszy z porszakow to i widać słabo zrobiony. Swoją drogą miał kupę usterek, których serwis nie uznawał. Nigdy więcej tego szmelcu i nikomu nie polecam

  2. Chyba jakiś polityk. Czarne spodenki, białe buty i cały zakryty na tle zgliszcza Porsche

  3. O, to porszak, jak widać, ma skrętną tylną oś.
    Ciekawe, czyja wina. Może po ustaleniach policmajstrów „lublin112” poda tę wiadomość. Będę czekał z niecierpliwością.

  4. Gdy byłem mały, panowała moda na rowery SKŁADAKI.

  5. Lekarz na dyżur gonił?

Dodaj komentarz