Zderzenie Kii i Porsche na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Głęboką i Nałęczowską
10:45 26-06-2026 | Autor: redakcja
W piątek około godziny 10.00 na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Głęboką i ul. Nałęczowską doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W zdarzeniu brały udział Kia oraz Porsche.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Kii poruszał się ul. Głęboką i wykonywał manewr skrętu w lewo w al. Kraśnicką. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący ten manewr wykonał ze środkowego pasa. W tym samym czasie kierująca Porsche jechała ul. Nałęczowską w kierunku ul. Głębokiej. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.
Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzają przede wszystkim, który z kierujących nie zastosował się do wskazań sygnalizacji świetlnej i zasad ruchu drogowego.
W rejonie skrzyżowania występują utrudnienia w ruchu. Przejazd jest częściowo zablokowany przez uszkodzone pojazdy. Kierowcy powinni zachować ostrożność i liczyć się ze spowolnieniami. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut.
Galeria zdjęć
Miałem macana, więc coś o nim wiem, najtańszy z porszakow to i widać słabo zrobiony. Swoją drogą miał kupę usterek, których serwis nie uznawał. Nigdy więcej tego szmelcu i nikomu nie polecam
Chyba jakiś polityk. Czarne spodenki, białe buty i cały zakryty na tle zgliszcza Porsche
Na jakiś czas zmieni Porsche na gorsze, np na ałdicę lub inny burakowóz.
O, to porszak, jak widać, ma skrętną tylną oś.
Ciekawe, czyja wina. Może po ustaleniach policmajstrów „lublin112” poda tę wiadomość. Będę czekał z niecierpliwością.
Gdy byłem mały, panowała moda na rowery SKŁADAKI.
Lekarz na dyżur gonił?