Pies przywiązany w pełnym słońcu przed sklepem w Lublinie. Reakcja świadków uratowała go przed przegrzaniem
12:30 27-06-2026 | Autor: redakcja
fot. lublin112.pl
12:30 27-06-2026 | Autor: redakcja
do czego potrzebny jest pies w bloku ?
Choćby do tego by rozwijać empatię u dziecka, by kiedyś nie komentowaly glupio bez wyrozumiałość dla innych..
Choćby do tego by rozwijać empatię u dziecka, by kiedyś nie komentowaly glupio bez wyrozumiałość dla innych..
Wielkie mi to Halo! A kierowcę Ciężarówki można na ponad 24, często i więcej uwiązać w taki upał na Parkingu – ZAKAZ Jazdy bo ludzie muszą spokojnie nad wode, czy w gory dojechać, urzedy skracają godziny pracy bo upał! Nasze grono mają gdzieś! Ale każdy by chciał mieć rano świeżutką bułeczkę w sklepie, czy ubranko w galerii, czy co kolwiek innego na wyciągnięcie ręki! Tak! Jestem kierowcą i powiem głośno! – o nas nikt nie myśli!!!!
A mogła do piekarnika włożyć 🙁 przynajmniej by obiad był :(((
Czy świadkowie równie chętnie zgłaszają też przypadki aborcji ludzi?
Jaki to ma związek z tematem? Ludzie z ulicy są świadkami aborcji? Że niby jak?
Szacunek dla redakcyjnego fotografa za tak szybkie dotarcie do miejsca zdarzenia, ale „sygnalista” mógł też zadzwonić na Straż Miejską, a ta wlepić kobiecie z 5 stówek mandatu, zaś psiaka odebrać i zawieźć do schroniska.
Trudno nie dotrzeć, będą świadkiem…
Bez przesady nie byl w samochodzie zamknięty stał na powietrzu,ludzie pracują na słońcu asfaltu leją a ten parę minut stalznalezli się kur.a obrońcy uciesnionych
Użyj czasami rozumu.
Zapytam wprost. Jesteś internetowym trollem?
Ciekawe ile stopni miał nagrzany beton tam gdzie stał
Dobrze, że Lublin112 nagłaśnia takie przypadki, może chociaż do kilku gnid społecznych te apele dotrą i mniej zwierząt ucierpi przez zaniedbanie. A tę tępą *** powinno się tak samo przywiązać do barierki w ostrym słońcu na pół godziny bez wody i zobaczyć, co się stanie. Podła menda nawet nie podziękowała za uratowanie zwierzęcia. Oby ją palcami wytykali na osiedlu.