25/06/2026
690 680 960

Integrujemy się w Gminie Gorzków

W sobotę, 27 czerwca na terenie zabytkowego Zespołu Parkowo-Dworskiego w Wielkopolu odbędzie się Piknik Integracyjny w stylu XX-lecia międzywojennego. Na uczestników czeka wieczór pełen muzyki, tańca i niezwykłej atmosfery dawnych lat. Mile widziane są stroje inspirowane epoką, które pozwolą jeszcze lepiej poczuć klimat międzywojennego dworu.

Wielkopole
2026-06-27

Na scenie wystąpią: Zespół Menele – z koncertem pełnym żywej muzyki i niepowtarzalnego klimatu, Zgrani Chłopcy, którzy porwą uczestników do wspólnej zabawy podczas potańcówki trwającej do późnych godzin wieczornych. W programie: klimat lat 20. i 30. XX wieku, muzyka na żywo, potańcówka pod gołym niebem, wspólna integracja i dobra zabawa dla mieszkańców. Wstęp wolny!

Dodaj komentarz