Zaproszenie na wernisaż wystawy p. Artura Przybysza „Akwarelowy spacer po mieście Lublinie”
08:13 03-11-2022 | Autor: redakcja
Lublin
2022-11-09
9 listopada 2022 r. (w środę) o g. 18.00 warto zajrzeć do Muzeum Józefa Czechowicza przy ul. Złotej 3 w Lublinie na wernisaż wystawy p. Artura Przybysza „Akwarelowy spacer po mieście Lublinie”.
Jest to jedna z prezentacji „Objazdowej Galeria Sztuki ZPAP 2022”. Jej organizatorami są Okręg Lubelski Związku Polskich Artystów Plastyków oraz Muzeum Literackie, Oddział Muzeum Narodowego w Lublinie.
Wstęp wolny.
(fot. mat. org.)