Ponad dwa promile i nocna wyprawa do McDonalda. Ksiądz przed sądem mówił o winie i przeciążeniu
18:58 23-06-2026 | Autor: redakcja
fot. lublin112.pl
18:58 23-06-2026 | Autor: redakcja
Ksiądz też człowiek
„dwóch i pół księdza”
Dobry tytuł na polski sitcom albo film z Dąbrowy Górniczej. 😆
Powinien go Piłat sądzić. Po alkoholu to raz a dwa jak on mógł jeść mięso w piątek. Będzie się smażył w piekle ze swoimi kolegami z pracy.