23/06/2026
690 680 960

Ponad dwa promile i nocna wyprawa do McDonalda. Ksiądz przed sądem mówił o winie i przeciążeniu

„Odebrało mi rozum” – mówił przed sądem ksiądz z Lublina, który w Wielki Piątek prowadził samochód, mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Duchowny tłumaczył, że po wyczerpującym dniu pracy i kilku lampkach wina pojechał nocą do McDonalda.

15 komentarzy

  1. Ksiądz też człowiek

  2. Schab Ojca Grzegorza
    Ocena: 0

    „dwóch i pół księdza”

    Dobry tytuł na polski sitcom albo film z Dąbrowy Górniczej. 😆

  3. Powinien go Piłat sądzić. Po alkoholu to raz a dwa jak on mógł jeść mięso w piątek. Będzie się smażył w piekle ze swoimi kolegami z pracy.

Dodaj komentarz