Lublin: Wjechał hulajnogą na przejście dla pieszych. Uderzył w bok auta, trafił do szpitala
18:27 23-06-2026 | Autor: redakcja
Do zdarzenia doszło we wtorek, 23 czerwca, na ul. Romantycznej w Lublinie. Około godziny 17:30, w rejonie skrzyżowania z ul. Jana Pawła II samochód osobowy zderzył się z hulajnogą elektryczną. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.
Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący hulajnogą młody mężczyzna poruszał się chodnikiem. Wjechał na przejście dla pieszych i uderzył w bok Nissana, którego kierująca wyjeżdżała z ulicy Romantycznej w ul. Jana Pawła II.
Po zderzeniu kierowca jednośladu upadł na jezdnię. Po opatrzeniu, z obrażeniami ciała przetransportowano go do szpitala.
Obecnie trwa oczekiwanie na przyjazd funkcjonariuszy drogówki, którzy będą prowadzić czynności wyjaśniające. Występują utrudnienia w ruchu. Całkowicie zablokowany jest wyjazd z ulicy Romantycznej.

fot. lublin112.pl

fot. lublin112.pl
Kiedy obowiązkowe OC dla tych jamochłonów?
To jest codzienność na lubelskich ulicach.
Hulajnogiści nabijają statystyki
Wjechał hulajnogą na przejście dla pieszych, uderzył w bok auta, jest wina, trafił do szpitala jest kara.
I to mnie sie natychmiast podoba sie !!!
To chyba stąd co chwilę wycie karetek/policji za oknem. Liczę na to, że będzie spokojniej, jak się już wszyscy pretendenci do nagrody Darwina wyeliminują.
a co na to nasz sławny radny nie pyta ?
Po drugiej stronie ulicy jest ścieżka rowerowa, ale ale, po tej stronie też powinna być! Postanowił jechać chodnikiem, bo ktoś nie pomyslał że z tej strony dwupasmówki też jest potrzebna droga dla jednośladów.
A gdzie artykuł o parkowaniu Konradka?
Jak 3/4 chodnika przerobili na ścieżkę rowerową to gdzie mają się zmieścić piesi i którędy mają chodzić?.
czego wymagac od osob na hulajnogach ,przeciez to sa półgłówki ,ktorzy nie potrafia odstawic hulajki tak zeby nie przeszkadzala innym uczestnikom czy to na chodnikach czy na sciezkach