23/06/2026
690 680 960

Lublin: Wjechał hulajnogą na przejście dla pieszych. Uderzył w bok auta, trafił do szpitala

Pomimo tego, że po drugiej stronie ulicy znajdowała się droga dla jednośladów, postanowił jechać chodnikiem. Wjechał też na przejście dla pieszych. Tam zderzył się z Nissanem.

13 komentarzy

  1. a co na to nasz sławny radny nie pyta ?

  2. Ocena: -3

    Zgodnie z obowiązującymi przepisami hulajnogą elektryczną można jechać po chodniku dla pieszych pod warunkiem że jedzie się pomaleńku . Co znaczy pomaleńku ? Otóż pomaleńku znaczy się z prędkością jaką poruszają się piesi czyli ja rozumiem do 10km na godz , to jest pomaleńku . Ewidentna wina kierowcy nissana , ten model hulajnogi nie jest demonem prędkości .

  3. Piesi tez często postanawiają iść ścieżką rowerową, pomimo że tuż obok jest chodnik. Nigdy nie zrozumiem tej patologii

Dodaj komentarz