Ponad 1400 wykroczeń i 44 kierujących po alkoholu. Lubelska policja podsumowała akcję „Bezpieczny Jednoślad”
14:41 25-06-2026 | Autor: redakcja
fot. Policja Lublin
14:41 25-06-2026 | Autor: redakcja
Skoro na tym ma polegać poprawa bezpieczeństwa jednośladów, to po napadzie na bank policja nie powinna łapać i karać złodziei, tylko powinna wystawiać mandaty pracownikom banku. Bo wody nie spuścili w toalecie, bo bałagan na biurku, [wpisz dowolny powód].
czekamy na opinie Franka hahahahahaha
pewnie był jednym z ukaranych, bo przecież on wie lepiej
Nie. Ja nie dostałem mandatu już przynajmniej z 10 lat.
Ale bardzo prawdopodobne, że mandat dostali Ci którzy nawołują i nawet szczycą się tym, że jeżdżą rowerem po chodniku. To jest najbardziej powszechne wykrocznie wśród chodnikowych rowerzystów, więc pewnie mandatów za to było najwięcej.