25/06/2026
690 680 960

Ponad 1400 wykroczeń i 44 kierujących po alkoholu. Lubelska policja podsumowała akcję „Bezpieczny Jednoślad”

Policjanci ruchu drogowego przeprowadzili w całym województwie lubelskim działania „Bezpieczny Jednoślad”. W trakcie akcji skontrolowano ponad 2200 kierujących i ujawniono ponad 1400 wykroczeń. W ręce mundurowych wpadły także 44 osoby prowadzące pojazdy pod wpływem alkoholu.

16 komentarzy

  1. Ocena: -3

    Skoro na tym ma polegać poprawa bezpieczeństwa jednośladów, to po napadzie na bank policja nie powinna łapać i karać złodziei, tylko powinna wystawiać mandaty pracownikom banku. Bo wody nie spuścili w toalecie, bo bałagan na biurku, [wpisz dowolny powód].

  2. Ocena: -5

    czekamy na opinie Franka hahahahahaha

    • pewnie był jednym z ukaranych, bo przecież on wie lepiej

      • Nie. Ja nie dostałem mandatu już przynajmniej z 10 lat.
        Ale bardzo prawdopodobne, że mandat dostali Ci którzy nawołują i nawet szczycą się tym, że jeżdżą rowerem po chodniku. To jest najbardziej powszechne wykrocznie wśród chodnikowych rowerzystów, więc pewnie mandatów za to było najwięcej.

Dodaj komentarz