28/06/2026
690 680 960

Nocne zderzenie Renaulta z Toyotą w centrum Lublina. Jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa

W nocy z soboty na niedzielę na skrzyżowaniu ul. Narutowicza, Lipowej i al. Piłsudskiego w Lublinie zderzyły się dwa samochody osobowe. Nikt nie został ranny, ale przez ponad godzinę kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Do zdarzenia doszło minionej nocy, po północy, na skrzyżowaniu ul. Narutowicza, Lipowej i al. Piłsudskiego w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: Renault oraz Toyota. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy ustalali dokładne okoliczności kolizji.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący Renaultem mężczyzna jechał al. Piłsudskiego i wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Narutowicza. W trakcie manewru nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Toyocie, która nadjeżdżała z naprzeciwka. Za kierownicą Toyoty siedział obywatel Egiptu.

Na szczęście osoby podróżujące pojazdami nie doznały obrażeń ciała. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową.

Po zderzeniu przez ponad godzinę w rejonie skrzyżowania występowały utrudnienia w ruchu. Kierowcy musieli liczyć się ze spowolnieniami i zachować szczególną ostrożność podczas przejazdu przez centrum miasta.

5 komentarzy

  1. TrollBagiennyPrzydenny
    Ocena: 0

    Czyli kolizja a gruzy w najlepsze blokowały samiutki środek skrzyżowania ?

  2. Kolorem sie dopasowali. Szanuje!

  3. Oba rydwany takie piękne, że aż ciężko zdecydować który brzydszy.

  4. „afryka dzika”

Dodaj komentarz