Nocne zderzenie Renaulta z Toyotą w centrum Lublina. Jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa
07:02 28-06-2026 | Autor: redakcja
Do zdarzenia doszło minionej nocy, po północy, na skrzyżowaniu ul. Narutowicza, Lipowej i al. Piłsudskiego w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: Renault oraz Toyota. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy ustalali dokładne okoliczności kolizji.
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący Renaultem mężczyzna jechał al. Piłsudskiego i wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Narutowicza. W trakcie manewru nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Toyocie, która nadjeżdżała z naprzeciwka. Za kierownicą Toyoty siedział obywatel Egiptu.
Na szczęście osoby podróżujące pojazdami nie doznały obrażeń ciała. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową.
Po zderzeniu przez ponad godzinę w rejonie skrzyżowania występowały utrudnienia w ruchu. Kierowcy musieli liczyć się ze spowolnieniami i zachować szczególną ostrożność podczas przejazdu przez centrum miasta.
Galeria zdjęć
Kolorem sie dopasowali. Szanuje!
Czyli kolizja a gruzy w najlepsze blokowały samiutki środek skrzyżowania ?
Oba rydwany takie piękne, że aż ciężko zdecydować który brzydszy.
Czym zawdzięczamy sobie wizytę samego faraona?
„afryka dzika”
Akurat Egpcjanin był osobą poszkodowaną….”Polska dzika”
Nie tym razem 😉 skokobryk dziki 😉