28/06/2026
690 680 960

Nocne zderzenie Mercedesa i Toyoty na rondzie Kuklińskiego w Lublinie

Dwa samochody osobowe zderzyły się w nocy na rondzie im. Kuklińskiego w Lublinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca Mercedesem nie ustąpiła pierwszeństwa Toyocie zjeżdżającej z ronda. Nikt nie został ranny, jednak przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na al. Solidarności w Lublinie. Przed północą, na rondzie Kuklińskiego, czyli na skrzyżowaniu z al. Kompozytorów Polskich i ul. Lubomelską, zderzyły się dwa samochody osobowe: Mercedes i Toyota. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Mercedesem młoda kobieta poruszała się al. Solidarności w kierunku al. Tysiąclecia. Wjeżdżając na skrzyżowanie, na którym nie działała już sygnalizacja świetlna, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej Toyotą, która zjeżdżała z ronda.

Na szczęście osoby podróżujące pojazdami nie doznały obrażeń ciała. Funkcjonariusze zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję. Przez ponad godzinę w tym miejscu występowały utrudnienia w ruchu.

 

2 komentarze

  1. Okularnika jeszcze klepną ale tą plastikową toyotę wątpię 🤣

  2. Ocena: -1

    Mercedes celował w usunięcie sztucznej inteligencji w bolcie czyli skutecznie zmniejszył poziom zagrożenia na drogach miasta.

Dodaj komentarz