Nocne zderzenie Mercedesa i Toyoty na rondzie Kuklińskiego w Lublinie
06:49 28-06-2026 | Autor: redakcja
Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na al. Solidarności w Lublinie. Przed północą, na rondzie Kuklińskiego, czyli na skrzyżowaniu z al. Kompozytorów Polskich i ul. Lubomelską, zderzyły się dwa samochody osobowe: Mercedes i Toyota. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Mercedesem młoda kobieta poruszała się al. Solidarności w kierunku al. Tysiąclecia. Wjeżdżając na skrzyżowanie, na którym nie działała już sygnalizacja świetlna, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej Toyotą, która zjeżdżała z ronda.
Na szczęście osoby podróżujące pojazdami nie doznały obrażeń ciała. Funkcjonariusze zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję. Przez ponad godzinę w tym miejscu występowały utrudnienia w ruchu.
Galeria zdjęć
Okularnika jeszcze klepną ale tą plastikową toyotę wątpię 🤣