23/06/2026
690 680 960

Widowisko „ŚLEPCY” w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

W środę, 6 września, w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się widowisko „ŚLEPCY”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00 w Sali S2 im. Antoniego Patka na 1 piętrze. Wstęp jest bezpłatny.

Lublin
2023-09-06

W programie widowiska uczestnicy będą mogli wysłuchać kilkunastu utworów do muzyki Przemysława Gintrowskiego oraz genialnej poezji Zbigniewa Herberta, Jacka Kaczmarskiego jak też Jerzego Czecha.

Wybrzmią na nowo „Syn marnotrawny”, „Astrolog”, „Barbarzyńcy”, „Karol Levittoux”, „Ja”, „Autoportret Witkacego” i inne. Zagrają Marcin Fidecki – pianino, Michał Lewartowicz – gitara, a zaśpiewa Norbert „Smoła” Smoliński.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wymagana jest jednak wcześniejsza rezerwacja TUTAJ.

Dodaj komentarz