24/06/2026
690 680 960

Rozpoczęła się rozbudowa DW 830. Kluczowy wjazd do Lublina przejdzie modernizację

Ruszyły prace związane z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 830 na odcinku od granicy miasta Lublin do węzła drogowego „Lublin Szerokie”. Inwestycja o wartości ponad 29,2 mln zł ma zostać zakończona do 31 grudnia 2027 roku.

Modernizacja jednego z najważniejszych wjazdów do stolicy województwa lubelskiego ma znacząco poprawić przepustowość trasy Lublin – Nałęczów, zwiększyć bezpieczeństwo ruchu oraz podnieść standard techniczny drogi. Inwestycja wpłynie także na usprawnienie systemu transportowego całej aglomeracji lubelskiej.

W pierwszej kolejności, po przekazaniu placu budowy, wykonawca przystąpił do usuwania wszystkiego, co będzie kolidowało z rozbudową i poszerzeniem drogi. Mowa tu zarówno o zieleni, w tym drzewach i krzewach, jak też m.in. konstrukcjach reklamowych czy ogrodzeniach. Następnie ruszy przebudowa sieci podziemnych a później właściwe prace drogowe.

Już teraz kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu. Na początek zaplanowano dwa miejsca, w których jezdnia zostanie zwężona do jednego pasa. Pierwszy znajduje się tuż przy granicy miasta, drugi kilkaset metrów dalej, przy skrzyżowaniu z drogą do Uniszowic i Motycza.

Przebudowana droga zapewni większą płynność ruchu samochodowego, ułatwi funkcjonowanie transportu publicznego oraz poprawi warunki dla ruchu ciężkiego. Ważnym elementem projektu jest również zachowanie ciągłości tras rowerowych i zwiększenie dostępności komunikacyjnej regionu w powiązaniu z siecią TEN-T.

Zakres realizowanych prac obejmuje modernizację i przebudowę blisko 2,8-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej wraz z dostosowaniem jej do ruchu ciężkiego. Inwestycja przewiduje także korektę przebiegu trasy i niwelety drogi w miejscach występowania nienormatywnych łuków poziomych i pionowych.

Jednym z najważniejszych elementów przedsięwzięcia będzie rozbiórka istniejącego mostu nad rzeką Łazęga i budowa nowego obiektu. Przebudowane lub rozbudowane zostaną również trzy skrzyżowania z innymi drogami publicznymi.

Projekt zakłada budowę niemal 2,7 km infrastruktury pieszo-rowerowej oraz około 1,3 km nowych chodników. Powstanie także osiem zatok autobusowych, co poprawi dostępność komunikacji zbiorowej i bezpieczeństwo pasażerów.

W ramach inwestycji wykonany zostanie system odwodnienia obejmujący kanalizację deszczową i rowy przydrożne. Powstanie również kanał technologiczny oraz nowe oświetlenie drogowe.

Istotnym elementem projektu jest pełne dostosowanie infrastruktury do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i likwidacja barier architektonicznych. Inwestycja obejmie także zagospodarowanie zieleni w pasie drogowym oraz montaż urządzeń poprawiających bezpieczeństwo ruchu.

fot. ZDW Lublin

fot. ZDW Lublin

6 komentarzy

  1. Półtora roku?! Trzy kilometry drogi?

  2. muszą mieć ciepło
    Ocena: 3

    1500 drzew do wycharatania. Jak znalazł dla znajomych królika w rezydencjach ogrzewanych kominkami.

  3. Będzie podobna dewastacja drzewostanu i krajobrazu jak kilka lat temu na wylotówce na Biłgoraj?

  4. Tylko wjazd? A co z wyjazdem?

  5. Ocena: 0

    Kiedy remont Witosa?

Dodaj komentarz