Polskie i ukraińskie organizacje apelują o odpowiedzialny dialog i wzajemny szacunek
13:03 24-06-2026 | Autor: redakcja
fot. lublin112.pl/Konsulat Generalny Ukrainy w Lublinie
13:03 24-06-2026 | Autor: redakcja
te organizacje są nam niepotrzebne zdelegalizować je, dostają niepotrzebnie państwową kasę, lepiej przeznaczyć na pożyteczne cele np. dom dziecka
Polacy swój honor mają . Banderowski trolu
Won z Polski!!!
najpierw ci napluje w twarz a później oskarży o antyukrańskość
Oddawajta piniąchy,cołgi,karabiny i kulki łobuzy!
Jak toczyć konstruktywny dialog z kimś, kto pokazuje ci fucka?
Bandersyny won za Bug, swoją drogą dlaczego nie jest przeciw nim stosowana ustawa o zakazie propagowania ustrojów totalitarnych?
zełenski nie podjął dialogu, odesłał order kurierem. O czym mowa? Wojna wojną, ale nie pozwolimy się poniżać i domagamy się pamięci ofiar upa.
z netu
„Polska dziennikarka Arleta Bojke z Channel Zero opublikowała komentarz do skandalu z nazwaniem ukraińskiej jednostki ‚Bohaterów UPA’. Według Bojki, która powołuje się na oświadczenie byłego ukraińskiego posła Ihora Mosijczuka, Zełeński rzekomo użył wulgarnych wyrażeń do opisu Polski i Polaków i był świadomy tego, co jego krok wywoła. ‚Kiedy do Zełeńskiego przyszli ludzie i powiedzieli mu, by nie nazywał tej ukraińskiej jednostki po UPA, że to rozdrażni Polaków, Wołodymyr Zełeński rzekomo odpowiedział: ‚Je**ć Polskę i Polaków’”
„Andrzej Dda zaznaczył podczas uroczystości, że Order Orła Białego jest najstarszym i najcenniejszym polskim odznaczeniem i jest wręczany wyjątkowym osobom, które swoim życiem, służbą publiczną, pracą dokonały wyjątkowych zasług dla Rzeczypospolitej, w szerokim znaczeniu, także w znaczeniu sąsiedztwa i tego, co ją otacza.”
Kto nadaje i odbiera ten… niech pomyśli zanim nada