23/06/2026
690 680 960

Mieszkańcy gminy Niemce bez wody w czasie upałów. „Nie mamy czym umyć dzieci. Czujemy się porzuceni”

Brak wody w kranach, niemożność umycia dzieci i przygotowania posiłków – tak wygląda codzienność części mieszkańców gminy Niemce podczas pierwszych dni tegorocznych upałów. Mieszkańcy oskarżają władze o wieloletnie lekceważenie problemu, który ich zdaniem przestał być zwykłą awarią, a stał się poważnym zagrożeniem dla normalnego funkcjonowania setek rodzin.

24 komentarze

  1. Ocena: 2

    Nie podlewać trawników, a wodę wykorzystywać przede wszystkim tylko do celów bytowo socjalnych zgodnie z zawartymi umowami i problemów z wodą nie będzie! Bo nie sądzę aby ktoś posiadał umowę na cele ogrodnicze tj. podlewanie trawników.
    W mieście ten problem nie będzie dotyczył ponieważ nikt nie podlewa, w przeciwieństwie do gmin ościennych gdzie być może mieszkańcy mają działki i tam spędzają ciepłe dni i weekendy.

  2. Przecież sami wybraliście sobie wójta.

    • Głownie „honorowi” wyborcy z Krasienina go wybrali. Swój za swoim a teraz płacz…

  3. Agata nogą zamiata
    Ocena: 1

    Skoro taka sytuacja się powtarza to należy być zapobiegliwym, nałapać wody w baniaki i w co się da na zapas kiedy akurat pojawi się w kranie, zaopatrzyć się w wodę pitną butelkowaną, chusteczki nawilżane, odświeżające i do higieny intymnej, chusteczki uniwersalne do sprzątania, a nie siąść, narzekać i mieć pretekst do zarośnięcia brudem.

  4. Trza podlewać plantacje

  5. To przeprowadźcie się do Polski 😉

  6. Planeta nie płonie, gdzie tam… Wody nie ma przez prohibicję, bo jak w Lublinie nie mogą wódy kupić, to wypijają wodę z gminy Niemce :DDDDD

  7. Zębata kwiaciarka
    Ocena: 0

    W gminie puchaczów woda jest ale takie ciśnienie że ciężko się umyć pół godziny wcześniej trzeba odkręcać żeby coś do wanny naleciało

  8. Niebieski ład zaczyna wjeżdżac do polin

  9. Ocena: -8

    Trza było se deszczówki nałapać. Po drugie według pisiorów i konfiarzy planeta nie płonie więc brak wody bo taki mamy klimat.

    • Tam też byłeś taki mądry?
      Ocena: 2

      Ciekawe czy też będziesz taki mądry jak nie będziesz miał wody w swoim 30 metrowym apartamencie…też se deszczówkę na balkonie nalapiesz? …przepraszam tarasie:)))

      • Ocena: 4

        Skoro taka sytuacja staje się Armagedonem, to co będzie w czasie wojny czy kataklizmu.

Dodaj komentarz