Mieszkańcy gminy Niemce bez wody w czasie upałów. „Nie mamy czym umyć dzieci. Czujemy się porzuceni”
17:19 23-06-2026 | Autor: redakcja
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne
17:19 23-06-2026 | Autor: redakcja
Nie podlewać trawników, a wodę wykorzystywać przede wszystkim tylko do celów bytowo socjalnych zgodnie z zawartymi umowami i problemów z wodą nie będzie! Bo nie sądzę aby ktoś posiadał umowę na cele ogrodnicze tj. podlewanie trawników.
W mieście ten problem nie będzie dotyczył ponieważ nikt nie podlewa, w przeciwieństwie do gmin ościennych gdzie być może mieszkańcy mają działki i tam spędzają ciepłe dni i weekendy.
Przecież sami wybraliście sobie wójta.
Głownie „honorowi” wyborcy z Krasienina go wybrali. Swój za swoim a teraz płacz…
Skoro taka sytuacja się powtarza to należy być zapobiegliwym, nałapać wody w baniaki i w co się da na zapas kiedy akurat pojawi się w kranie, zaopatrzyć się w wodę pitną butelkowaną, chusteczki nawilżane, odświeżające i do higieny intymnej, chusteczki uniwersalne do sprzątania, a nie siąść, narzekać i mieć pretekst do zarośnięcia brudem.
Trza podlewać plantacje
To przeprowadźcie się do Polski 😉
Planeta nie płonie, gdzie tam… Wody nie ma przez prohibicję, bo jak w Lublinie nie mogą wódy kupić, to wypijają wodę z gminy Niemce :DDDDD
W gminie puchaczów woda jest ale takie ciśnienie że ciężko się umyć pół godziny wcześniej trzeba odkręcać żeby coś do wanny naleciało
Niebieski ład zaczyna wjeżdżac do polin
Trza było se deszczówki nałapać. Po drugie według pisiorów i konfiarzy planeta nie płonie więc brak wody bo taki mamy klimat.
Ciekawe czy też będziesz taki mądry jak nie będziesz miał wody w swoim 30 metrowym apartamencie…też se deszczówkę na balkonie nalapiesz? …przepraszam tarasie:)))
Skoro taka sytuacja staje się Armagedonem, to co będzie w czasie wojny czy kataklizmu.