Lublin: najpierw w drzewo, później w ścianę. Kierująca Audi pomyliła biegi
08:16 22-06-2026 | Autor: redakcja
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, około godziny 7:00, na parkingu centrum handlowego przy ul. Zwycięskiej w Lublinie. Samochód osobowy marki Audi uderzył w budynek Galerii Zone.
Na miejsce skierowano zespół ratownictwa medycznego, straż pożarną oraz policję. Służby zabezpieczyły teren i sprawdziły, czy uczestniczka zdarzenia potrzebuje pomocy medycznej.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca Audi, ruszając z miejsca parkingowego, pomyliła biegi. Pojazd zamiast cofnąć, ruszył do przodu. Kierująca miała nadal wciskać pedał gazu, przez co samochód najpierw uderzył w drzewo, a następnie w budynek Galerii Zone.
Na szczęście kobiecie nic się nie stało. Obecnie funkcjonariusze drogówki prowadzą czynności wyjaśniające, które mają dokładnie ustalić okoliczności tego zdarzenia.
Galeria zdjęć
Oj tam dzisiaj takie czasy że ważne by prawdziwa dama miała modna torebkę i modne „ładne” auto. I cały świat jest jej
Taki tłumok powinien mieć odebrane pj dożywotnio.
Brawo ona. Prawo jazdy z chipsów.
Podpowiedzcie pani że D to drive, a nie jazda w Dzień. R to reverse, a nie Rano. Najlepsze dla niej będzie N. Jak Noc, ale na neutralu daleko przynajmniej nie pojedzie i nikomu nie zrobi krzywdy.
a ja całe życie myślałem że „R” to rozruch
Widzę, że nikt z was nawet w Stanach nie był.
A ja… Też nie byłem, ale znam kogoś kto zna kogoś kto oglądał jakiś film i opowiedział to i owo , także :
D – jazda w Dzień
R- Rakieta, do szybkiego ruszania
N – Nietrzeźwy, wspomaga kierującego po spożyciu
P – Parking, służy tylko do jeżdżenia po parkingach
Są jeszcze jakieś cyferki i plusy, minusy ale to kalkulator do liczenia zakupów, to do jazdy niepotrzebne
hehe automat trudna sprawa;} 4 zera i piąte za kółkiem! Pewnie przyjechała do luxmedu! odebrać kwity i zabronić jeździć do końca życia!;]
Przynajmniej nie „doprowadziła do poślizgu co najmniej jednego z kół”, ani nie ruszyła szybciej spod świateł od innego pojazdu, więc nie był to „nielegalny wyścig”. Wzór kierowcy według naszych rządzących… A teraz ciut poważniej: co trzeba mieć w głowie, żeby na parkingu pomylić bieg do przodu z biegiem do tyłu, a później zamiast hamulca wcisnąć gaz? Przecież gdyby wzdłuż galerii szedł pieszy, to mógłby to być artykuł o śmiertelnym potrąceniu – uprawnienia do natychmiastowego cofnięcia, bo obsługi gazu i hamulca kursant uczy się na pierwszej lekcji, a tej pani się ta trudna sztuka jakoś nie udała…
Kolejna wariatka, która nie powinna miec prawa jazdy. A jeżeli przesiada się na auto z automatem powinna przejść państwowy kurs.
Bardzo mi przykro ale juz była jedna taka, która wjechała autem do żłobka i tylko cud sprawił, że nie pozabijała dzieci
Do bigosu !!!
Automat również okazał się za trudny, czas na rower…
Lepiej jej nie podpowiadaj bo podczas jazdy na rowerze też trzeba myśleć…
Nawet jakby nie pomyliła biegów to cofanie z takim impetem jest również niebezpieczne.
Jak to się stało „przecież wszystko było dobrze” 😄