Zderzenie trzech pojazdów na DW 812 w Siennicy Nadolnej. Jedna osoba trafiła do szpitala
08:15 24-06-2026 | Autor: redakcja
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środę rano, 24 czerwca, na drodze wojewódzkiej nr 812 w miejscowości Siennica Nadolna. Jak informuje Policja Krasnystaw, zderzyły się tam trzy pojazdy: Volkswagen Transporter, BMW oraz Audi.
Na miejscu pracują służby, które zabezpieczają rejon zdarzenia oraz ustalają jego dokładne okoliczności. W wyniku zderzenia jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala.
Ruch odbywa się wahadłowo
Kierowcy poruszający się drogą wojewódzką nr 812 muszą liczyć się z utrudnieniami. W miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo, dlatego możliwe są opóźnienia i zatory.
Policjanci apelują o ostrożność, zmniejszenie prędkości oraz stosowanie się do poleceń służb pracujących na miejscu.
Policja ustala szczegóły zdarzenia
Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny zderzenia pojazdów. Na ten moment wiadomo, że w zdarzeniu brały udział trzy samochody, a jedna osoba wymagała pomocy medycznej i trafiła do szpitala.
Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność na tym odcinku DW 812 i, jeśli to możliwe, rozważyć wybór alternatywnej trasy.
AKTUALIZACJA
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 33-letni mieszkaniec Krasnegostawu kierujący samochodem marki Volkswagen Transporter jechał od strony Chełma i podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na teren stacji paliw zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem marki BMW. Za kierownicą BMW siedziała 40-letnia mieszkanka powiatu chełmskiego. W wyniku zderzenia Volkswagen został przemieszczony i uderzył jeszcze w samochód marki Audi, którym kierował 42-letni mężczyzna wjeżdżający na teren stacji paliw.
Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierująca BMW została przetransportowana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala na dalsze badania.
Burakowóz rozkrochmalony koncertowo.
Wydaje się nie do naprawy, to pocieszająca informacja 🙂
Kolejni kaskaderzy i cyrkowcy w swoich wehikułach sieją śmierć na drogach.
„Policja ustala szczegóły zdarzenia.” – co tu ustalać.
Ten który poruszał się drogą z pierwszeństwem wjechał/uderzył w tego, który tego pierwszeństwa nie udzielił, choć powinien.
Co za słaby jeżdżą w tej siennicy tam ciągle wypadki albo za jajka zrobili albo w lejsach znalezli
Tyle tych wypadków. 99% z udziałem wyłącznie samochodzistów. Kiedy zatem obowiązkowe kaski?