24/06/2026
690 680 960

Zakończenie wakacji z Poleskim Parkiem Narodowym

W niedzielę, 20 sierpnia, w Ośrodku Edukacyjnym „Poleskie Sioło” w Wytycznie odbędzie się Zakończenie wakacji z Poleskim Parkiem Narodowym. Będą to warsztaty zielarskie połączone z nauką wyplatania wianków z roślin i kwiatów polnych. W programie m.in. prelekcje na temat roślin leczniczych i ich rozpoznawaniu w terenie jak też zastosowanie ziół w przypadku różnych dolegliwości zdrowotnych. Wstęp wolny, zapisy nie obowiązują.

Wytyczno
2023-08-20

Dodaj komentarz