W sobotę, 27 czerwca 2026 roku, kierowcy jadący drogą krajową DK12 w rejonie Biskupic muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami. W godzinach od 9:00 do 17:00 odbędzie się tam zgromadzenie mieszkańców, którzy będą protestować przeciwko planowanym inwestycjom przemysłowym, w tym możliwości powstania farm wiatrowych na terenie gminy Trawniki.
Obiecać parafialnej ciemnocie (no i oczywiście, proboszczowi), że jak ruszą elektrownie wiatrowe, wspomagane fotowoltaiką to „prunt” będą mieli za darmo i protest skończy się, zanim dobrze się zacznie.
A swoją drogą uważam, że Polscy po uzyskaniu tej niby demokracji jaką ponoć mamy, rozdyskutowali się ponad wszelką przyzwoitość.
Za komuny byłoby to nie do pomyślenia, że jak pierwszy sekretarz coś zacznie budować to chłopy będą protestować.
Leonidias
Ocena: 0
Oni nie chcą wiatraków bo kury nie bedo się niść i psy nie bedo szczekoć
Rfr
Ocena: -1
Mamy węgiel tym robmy prąd a nie zamykac kopalnie,żeby je za grosze oddać niemcom a oni będą robić prąd o nam sprzedawać,jak fotowoltaike
*
Ocena: 2
o! jest opinia oglądacza szczujnia holecka tv
tylko ten wyngiel jest najdroższy na świecie i co roku dopłacamy miliardy do jego wydobycia z naszych podatków
Dyrdymałkiewicz
Ocena: 5
Ten wyngiel jest najdroższy na świecie, dlatego nie gorszy, ale znacznie tańszy opłaca nam się sprowadzać, z Kolumbii, Wenezueli…
Obiecać parafialnej ciemnocie (no i oczywiście, proboszczowi), że jak ruszą elektrownie wiatrowe, wspomagane fotowoltaiką to „prunt” będą mieli za darmo i protest skończy się, zanim dobrze się zacznie.
A swoją drogą uważam, że Polscy po uzyskaniu tej niby demokracji jaką ponoć mamy, rozdyskutowali się ponad wszelką przyzwoitość.
Za komuny byłoby to nie do pomyślenia, że jak pierwszy sekretarz coś zacznie budować to chłopy będą protestować.
Oni nie chcą wiatraków bo kury nie bedo się niść i psy nie bedo szczekoć
Mamy węgiel tym robmy prąd a nie zamykac kopalnie,żeby je za grosze oddać niemcom a oni będą robić prąd o nam sprzedawać,jak fotowoltaike
o! jest opinia oglądacza szczujnia holecka tv
tylko ten wyngiel jest najdroższy na świecie i co roku dopłacamy miliardy do jego wydobycia z naszych podatków
Ten wyngiel jest najdroższy na świecie, dlatego nie gorszy, ale znacznie tańszy opłaca nam się sprowadzać, z Kolumbii, Wenezueli…