Poszukiwany 49-latek zatrzymany. Jest podejrzany o zabójstwo i usiłowanie zabójstwa
13:17 22-06-2026 | Autor: redakcja
Zakończyły się poszukiwania 49-letniego mężczyzny, za którym wydano list gończy. Podejrzany o zabójstwo oraz usiłowanie zabójstwa został zatrzymany przez policjantów.
Jak wynika z przekazanych informacji, mężczyzna został odnaleziony dziś po godz. 12.20 niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze prowadzą obecnie dalsze czynności w tej sprawie.
Jest podejrzany o zabójstwo i usiłowanie zabójstwa
Zatrzymany 49-latek był poszukiwany w związku z podejrzeniem zabójstwa 80-letniego mężczyzny oraz usiłowania zabójstwa 76-letniej kobiety.
Wcześniej Prokuratura Rejonowa w Jędrzejowie wydała wobec niego postanowienie o przedstawieniu zarzutów zabójstwa i usiłowania zabójstwa. Sąd Rejonowy w Jędrzejowie zdecydował również o zastosowaniu tymczasowego aresztowania, a za mężczyzną wystawiono list gończy.
Policjanci odnaleźli go niedaleko domu
Według najnowszych informacji poszukiwany został zatrzymany po godz. 12.20. Policjanci odnaleźli go niedaleko jego miejsca zamieszkania.
Na tym etapie służby nie przekazują dodatkowych szczegółów dotyczących okoliczności zatrzymania. Wiadomo jedynie, że w sprawie trwają czynności.
W tym bandyckim i złodziejskim kraju zakrywają twarz żeby nikt go nie poznał. Złodzieja i bandyty zdjęcie powinno być dawane do wiadomości publicznej tak żeby każdy wiedział kto to jest i gdzie mieszka. Zabójcę powinno się zabijać, a złodziejowi ucinać palce po całą dłoń w zależności na jaką wartość była kradzież, wtedy państwo zrobi się bezpieczne.
Wtedy państwo stanie się nie tyle bezpieczne, co państwem inwalidów bez rąk, gdzie złodziej, złodzieja, złodziejem pogania. Na bank powstanie wtedy dodatkowo nowy przekręt „na inwalidę”.
Musita koniecznie po sionym? Koniecznie?
Nie po sionym!
I znowu artykuł nie z lubelskiego, złapali gitara kundelek w pace będzie miał wesoło pod ogonem