Pojazd osobowy uderzył w bariery na S19. Zablokowany pas w kierunku Rzeszowa
16:39 27-06-2026 | Autor: redakcja
Do zdarzenia doszło w sobotę, 27 czerwca, o godzinie 16:20 na drodze S19 w powiecie kraśnickim. Utrudnienia występują na odcinku między węzłem Wilkołaz a węzłem Kraśnik Północ, na wysokości kilometra 37+800, w miejscowości Wilkołaz Trzeci.
Z przekazanych informacji wynika, że samochód osobowy najechał na bariery energochłonne. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.
W wyniku kolizji zablokowany został lewy pas ruchu w kierunku Rzeszowa. Przejazd odbywa się prawym pasem. Miejsce zdarzenia zabezpieczają policja oraz patrol drogi. Informacja o utrudnieniach została wyświetlona na tablicach zmiennej treści.
Przewidywany czas utrudnień wynosi około dwóch godzin. W zdarzeniu doszło również do uszkodzenia infrastruktury drogowej.