24/06/2026
690 680 960

Pijany chciał przejść na czerwonym na drugą stronę ruchliwej ulicy. To nie mogło się dobrze skończyć

To jednak z najruchliwszych ulic w Lublinie. 50-latek postanowił na czerwonym przejść na drugą stronę jezdni. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci dodali mu jeszcze spory mandat.

21 komentarzy

  1. Ocena: -6

    Już nie mogę się doczekać tekstów, że: sygnalizator źle ustawiony, że pieszego słońce oślepiło, że każdemu może zdarzyć się rozkojarzenie, że święta krowa w samochodzie mogła bardziej uważać itp.
    A najlepsze jest to, że nawet jak mamy pierwszeństwo, to trzeba się zatrzymać i rozejrzeć, czy nikt nie przejeżdża/nie przechodzi na czerwonym.

    • Jest i spamer co pisze bez sensu hahahaha
      Idź na spacer

      • Ocena: -2

        Napisałem dokładnie to, co byłoby najczęściej pisane na tym forum, gdyby doszło do dokładnie takiego samego zdarzenia, ale spowodowanego z winy samochodzisty. Tylko, że zamieniłem uczestników miejscami.
        Jeszcze można dodać, że: rozchwiany, pijany pieszy nie zatrzyma się miejscu.

  2. Ocena: -8

    Piłeś? Idź na zielonym

  3. Ocena: -8

    Z opisu wynika, że to samochód został potrącony przez pieszego.
    Jak to jest z tymi mandatami? Za przejście na czerwonym jest 500PLN. Za spowodowanie kolizji 300PLN. Ale gdyby zrobić to samo samochodem to byłoby pouczenie, albo broszura.

  4. Ocena: -8

    „Nie zachował ostrożności i wjechał autem w pieszego przechodzącego po oznaczonym PdP.” – taki powinien być tytuł.

Dodaj komentarz