Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do jednego z domów na terenie gminy Szczebrzeszyn. Dotarcie do włamywacza było możliwe dzięki temu, że zgubił on na miejscu przestępstwa swój telefon.
Zamojscy policjanci zatrzymali trzy osoby do sprawy naniesienia napisów podważających prawdziwość pandemii. Co więcej, farbą naniesione były również hasła antyszczepionkowe. Zgodnie z kodeksem karnym zatrzymanym grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.
W miniony piątek w miejscowości Hutków doszło do groźnego wypadku. 18-latek zjechał fordem z drogi, a następnie pojazd uderzył w drzewa. Trzy osoby trafiły do szpitala.
Mieszkaniec gminy Komarów Osada w trakcie prac polowych natknął się na amunicję. Mężczyzna przerwał pracę i o znaleziskach powiadomił policjantów. Na miejscu interweniowali saperzy.