28/06/2026
690 680 960

Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej

Dziś jest Dzień Pluszowego Misia. To dobra okazja, żeby rozpocząć zbiórkę darów dla tych, którzy ich najbardziej potrzebują. Będziemy wspierali dzieci i młodzież z oddziału psychiatrycznego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie.

Lublin

W ostatnim czasie oddziały psychiatryczne dla dzieci i młodzieży przechodzą prawdziwe oblężenie. Gro pacjentów to dzieci po próbach samobójczych lub nie radzące sobie z emocjami. We wszystkich przypadkach zawiedli dorośli i/lub system.

– Chcemy im udowodnić, że są ważne i doceniane. Zbieramy nowe artykuły szkolne, gry planszowe, poduszki, maskotki, ciepłe koce i wszystko inne podarunki, które choć odrobinę rozgrzeją ich serca. Za wszystkie prezenty w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy – informuje Miłosz Bednarczyk rzecznik prasowy MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie sp. z o.o.

Rzeczy można zostawiać w specjalnie oznaczonych miejscach w obiektach: Aqua Lublin, FitGym, Icemania, Łabędzia i Arena Lublin. Zbiórka potrwa do 18 grudnia.

(fot. nadesłane)

Dodaj komentarz