25/06/2026
690 680 960

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Opola Lubelskiego

W najbliższy weekend na zadaszonym korcie tenisowym przy ulicy Fabrycznej odbędzie się I Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Opola Lubelskiego. Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Miasta w Opolu Lubelskim oraz Centrum Usług Społecznych w Opolu Lubelskim. Jego celem jest propagowanie zdrowego trybu życia jak też popularyzacja tenisa ziemnego jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego. W rozgrywkach mogą brać udział wyłącznie osoby grające amatorsko, bądź chcące spróbować swoich sił w tenisie ziemnym.

Opole Lubelskie
2023-08-12

Dodaj komentarz