24/06/2026
690 680 960

Nadbużańskie Lato z KGW w Siedliszczu

W niedzielę, 13 sierpnia, na placu przy świetlicy wiejskiej w Siedliszczu nad Bugiem odbędzie się wydarzenie pod nazwą: Nadbużańskie Lato z KGW w Siedliszczu. Organizatorzy imprezy przygotowali szereg atrakcji, będzie też poczęstunek i upominki dla wszystkich dzieci. Na koniec zaś potańcówka.

Siedliszcze
2023-08-13

Dodaj komentarz