23/06/2026
690 680 960

Motocykliści pojadą z prezentami do hospicjum im. Małego Księcia

W niedzielę, 8 października, już po raz piąty odbędzie się akcja „Motocykliści dla hospicjum im. Małego Księcia”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 na parkingu przed sklepem Decathlon na Węglinie zbiórką uczestników i przekazaniem darów.

Lublin
2023-10-08

Zbierane będą paczki z darami dla podopiecznych placówki. Powinny one zawierać: podkłady higieniczne na łóżeczka; kosmetyki dla dzieci hypoalergiczne w tym żele do kąpieli, szampony, mydełka, również te z emolientami; kremy na odparzenia typu: „alantan”, „bepanten”,
„sudokrem”; pieluszki w każdym rozmiarze, wilgotne chusteczki oraz przybory do pisania, farby, kredki, kolorowanki, wyklejanki, książeczki kontrastowe itp.

Wyjazd motocyklistów do Hospicjum planowany jest ok. godz. 11:30. Po przekazaniu darów dla dzieciaków na wszystkich uczestników akcji czekać będzie niespodzianka.

Jeden komentarz

  1. Podziwiam Was za to, szerokości.

Dodaj komentarz