Kilkunastu DJ-ów zagra dla swojego kolegi. Akcja ma wspomóc go w chorobie
21:45 05-10-2023 | Autor: redakcja
„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” to muzyczna podróż po gatunkach muzycznych takich jak: electro, house, techno, drum&bass i inne. Zagrają Dj: Elektromonter, 2VV, Dekoszula, Wuks, Prodeck, Notab, Prus, Derc, Mario, Nrgee, Alan White, Acid Tom, GTrix, Maykell funn oraz Helen.
Celem wydarzenia jest zbiórka środków na rzecz Dj PunkRock. Zmaga się on z ostrą białaczką limfoblastyczną. Obecnie po wielu poszukiwaniach znalazł się dawca szpiku kostnego. Jednak proces leczenia będzie długotrwały i jednocześnie wyłączy go z normalnego życia na dłuższy czas.
Dlatego też grupa przyjaciół zorganizowała imprezę, na której wszyscy Dj-e zagrają charytatywnie. Z kolei osoby, które odwiedzą wydarzenie, wesprą go kupując bilet w cenie 20 zł. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczona na finansowe wsparcie Rafała.
Szanuję