Giełda Modelarska powraca po latach do Lublina
14:16 24-08-2023 | Autor: redakcja
Po latach Giełda Modelarska powraca do Lublina. Będzie to okazja na uzupełnienie swojej kolekcji czy też kupienie prezentu dla przyjaciela lub innego fana motoryzacji. Spotkanie to również idealna opcja na poznanie się z prawdziwymi maniakami samochodów w mniejszej skali.
Jak wyjaśniają organizatorzy, wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą zredukować swoje kolekcje, nabyć nowe sztuki lub chociażby po prostu poznać kolekcjonerów z okolicy. Mile widziana każda skali modeli, jednakże większość stoisk będzie z autkami w skali 1:64.
Każdy znajdzie coś dla siebie – luzaki, zapakowane sztuki z aktualnych lat, kolekcjonerskie edycje a także numerowane ultra rzadkie egzemplarze na cały świat. Całość ma się odbywać w klimatyzowanym krytym namiocie także niestraszna będzie pogoda.
Aby wystawić swoje stoisko należy uiścić opłatę w wysokości 50 zł na miejscu. Wstęp dla zwiedzających/kupujących w cenie 5 zł/osoba. Dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny.