Bełżycki Festyn Strażacki „Strażakiem być…”. OSP obchodzi jubileusz 110-lecia
14:32 12-09-2023 | Autor: redakcja
Bełżycki Festyn Strażacki ” Strażakiem być…” z okazji Jubileuszu 110-lecia powstania Straży Bełżyckiej organizuje Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Bełżycach.
Wydarzenie rozpocznie się zbiórką jednostek na placu przed remizą OSP w Bełżycach, następnie pododdziały przemaszerują do kościoła p.w. Nawrócenia św. Pawła, gdzie odprawiona zostanie msza święta w intencji strażaków.
Po nabożeństwie uczestnicy udadzą się do Parku Miejskiego gdzie nastąpi otwarcie festynu. Kolejną cześć wydarzenia zaplanowanu już przed jednostką OSP.
Na wszystkich gości czekać będzie wiele atrakcji. Wśród nich dmuchańce dla dzieci, strażacki tor przeszkód, byk rodeo, czy też poczęstunek w postaci dań z grilla oraz kwaśnicy z kuchni polowej.