22/06/2026
690 680 960

Skutki jazdy na czerwonym. Bmw zderzyło się z hyundaiem

Dzisiaj po południu na lubelskich Choinach zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16:30 na skrzyżowaniu ulic Zelwerowicza i Koncertowej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierująca bmw kobieta, jechała ul. Zelwerowicza w kierunku ul. Poligonowej. Z kolei kierujący hyundaiem ul. Koncertową w stronę centrum. Na skrzyżowaniu oba auta się zderzyły.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Kierująca bmw została przetransportowana do szpitala. Jak nas poinformowano, nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Jak ustalili policjanci, przyczyną zdarzenia było zignorowanie przez kierującą bmw sygnalizacji świetlnej. Wjechała ona na skrzyżowanie pomimo tego, że dla jej kierunku jazdy było czerwone światło.

Oboje kierujący byli trzeźwi. Przez ponad godzinę zablokowany był jeden pas jezdni. Nie było jednak większych utrudnień w ruchu. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.



(fot. lublin112)
2015-10-05 19:34:13

19 komentarzy

  1. Ocena: 0

    Takie są niestety skutki jak kura do SUV-a wsiada. No ale teraz przecie taka moda, że kury tylko SUV-ami jeżdżą i najlepiej czarnymi. Oczywiście z komórą przy uchu i lampiąc się w lusterko wewnętrzne dla podbudowania swojego ego. Poobserwujcie na ulicach czy nie mam racji. Emancypacja w krzywym zwierciadle. Elka ma to ja mam być gorsza?

  2. Jaśnie pani w bmw.Wcale nie jestem zdziwiony.

  3. Baby nie powinny miec prawa jazdy

  4. Maksymilian von Schwindeelcant
    Ocena: 0

    Znam kilka które przeczy temu twierdzeniu…
    Ale ponoć każda reguła ma jakieś wyjątki 😉

  5. BMW to charakter

  6. Bob z radości trzepie, więc go zastąpię; znowu BMW!

  7. Jak tylko jakieś lepsze auto się rozbije to już zawiść i zazdrość. Obojętnie kto jest kierowcą. W myśl zasady – dobrze mu się wiedzie ale przynajmniej nie umie prowadzić!. Sami byście swoim babom kupili fajne fury… gdyby tylko zamiast wciągać gluty i pisać głupoty w necie zabrać się do roboty.

  8. generalnie sam ostatnio zaczynam jeździć na czerwonym bo jak widzę, że buduje się nowe ulice i wszędzie jest nasrane świateł to się rzygać che, nigdzie nie powstają ronda bez świateł… mało tego w ogóle nie robią np. strzałek przy skrętach, albo zapalają się one bez sensu na krótką chwilę, często jest sytuacja, że wszyscy stoją na czerwonym i strzałki też nie ma, po prostu wygląda to tak jakby wszystko było przeciw kierowcom, co z tego, że nowe drogi, skoro się jedzie od świateł do świateł, bo jest czerwona fala na głównej ulicy…

    • Alonso jak jeździsz ma czerwonym to o tobie też któregoś dnia przeczytamy i po tobie posprzataja….

    • popieram – najlepszym przykładem jest nowe skrzyżowanie ul. Lubelskiego Lipca 80 z ul. Stadionową, 3 pasy na wprost i zielone „pół godziny” się świeci, nie wiem komu, a do skrętu w lewo (do dw.PKP) tworzy się koras, bo zielone tylko przez chwilę

  9. Standardowo wypadek z udziałem BMW. Kierujący pojazdami tej marki nie mają po kolei w głowie, to jak rodzaj pewnej zarazy. Posiadanie BMW wiąże się niestety z wtórnym analfabetyzmem. Niestety cierpią na tym inni użytkownicy dróg.

    • Wiesiu!
      Walnij setę na rozluźnienie zwieraczy i szoruj na przystanek MPK… dziś wizyta w pośredniaku!

      • Wnioskuję po Twojej wypowiedzi, że jesteś przeciętnym posiadaczem auta marki BMW. Odpowiedz mi na jedno pytanie: Dlaczego, Wy użytkownicy i posiadacze aut ten marki jesteście tak agresywni wobec innych na forach internetowych? O agresji na drogach już nie wspominam.

  10. Szkoda BMW bo Hyiundai i tak by zardzewiał od samego stania ;]