22/06/2026
690 680 960

Obaj jechali w tym samym kierunku, zderzyli się czołowo. BMW obróciło się na mokrej nawierzchni

Podczas wyprzedzania doprowadził do czołowego zdarzenia z… wyprzedzanym autem. Jedna osoba trafiła do szpitala. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 22 czerwca, na al. Solidarności w Lublinie. Przed godziną 13, na odcinku między ul. Lubomelską a Dolną 3 maja zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i Daihatsu. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba auta poruszały się w tym samym kierunku, w stronę al. Tysiąclecia. Kierujący BMW młody mężczyzna postanowił wyprzedzić jadące przed nim Daihatsu. Podczas zmiany pasa ruchu stracił jednak panowanie nad pojazdem.

Na mokrej po opadach deszczu nawierzchni BMW wpadło w poślizg, obróciło się i czołowo zderzyło z wyprzedzanym Daihatsu. To zaś zostało wytrącone z toru, w wyniku czego wypadło z jezdni i uderzyło w słup latarni.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Pasażer z Daihatsu trafił do szpitala. Teraz funkcjonariusze drogówki prowadzą czynności wyjaśniające. Przez blisko dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.

9 komentarzy

  1. Zderzyć się czołowo z samochodem jadącym w tym samym kierunku to tylko dzban w BMW potrafi. Młody w bmw to gwarantowane kłopoty.

  2. Ocena: 6

    Tym razem drift nie wyszedł jak należy.

  3. Ocena: 6

    Kolejny łamaga w BMW-io, kupują gruzy dla szpanu??? a być może składany z 4 ćwiartek.

  4. Ocena: 4

    Młokosowi z bmw zabrać prawo jazdy na 10 lat jak zmądrzeje w co bardzo wątpliwe.

  5. Kolejny idiota w BMW. Na egzaminie powinni się pytać czym Pan zamierz jeździć ? Jak odpowiedź była by BMW to powinni oblewać automatycznie

  6. Ocena: 3

    Zaraz, jeszcze raz na spokojnie, jak pan to zrobił?

  7. TrollBagiennyPrzydenny
    Ocena: 2

    Dzban roku…

  8. buahaha, co tu komentować.

  9. Ocena: -3

    Drogowcy znowu zaspali i nie osuszyli.

Dodaj komentarz