Lublin: Rejestracja przejazdu na czerwonym świetle na ul. Diamentowej. „Analiza skuteczności przebiegła pomyślnie”
11:48 11-12-2025 | Autor: redakcja
fot. lublin112.pl
11:48 11-12-2025 | Autor: redakcja
A sekundnika nie zainstalowali tylko rejestracja czerwonego. Więc gdzie tu poprawa bezpieczeństwa?
Chcę zwrócić uwagę na zbyt krótkie zielone światło dla pieszych przechodzących przez ulicę diamentowa z jej lewej na prawą stronę. Idąc nawet szybkim krokiem dochodząc do krawężnika po drugiej stronie jezdni już jest się wypikanym i praktycznie kończy się krok na czerwonym a co mają odpocząć starsi ludzie którzy przez to przejście muszą przejść i w połowie napotykają już na zapalające się czerwone. Prosimy ZDiTM do zainteresowania się tą sprawą.
Już się plebs sadzi bo nie dają rady zgodnie z przepisami poradzić sobie nawet ze skrzyżowaniem z sygnalizacją. Co się dzieje gdy sygnalizacja jest wyłączona to widać codziennie w wiadomościach tutaj, hahaha. Kierowcy od siedmiu boleści, wam nawet taczki strach dać haha.
Moja wyobraźnie podpowiada mi sytuację, w której idzie się na pocztę by listem poleconym dowiedzieć się, że zostało się pouczonym za wjazd na czerwonym. Ale wracając dostaje się mandat za przejście na czerwonym, albo za przejazd hulajnogą po PdP.
Najlepszy jest lewoskręt do lidla (w dereckiego) z zelwerowicza w weekendy, można stać jak debil i 4 zmiany świateł dookoła. Może zanim zaczną wprowadzać systemy „zwiększające bezpieczeństwo” to niech sprawdzą czy rzeczywiście da się jeździć zgodnie z przepisami.
Niech to państwo z kartonu upadnie.. Niedługo za brudne skarpety dostaniemy mandaty
Kilka razy w tygodniu widuje na ogólnokrajowych portalach karygodne zachowanie pieszego, który przeszedł na czerwonym.
W lecie policja prowadziła akcje poprawy bezpieczeństwa NURD, czyli mandatowała za przechodzenie na czerwonym oraz za jazdę rowerem po chodniku.
Z tego zaś artykułu dowiadujemy się że przejazd samochodem na czerwonym jest bezkarny, za wyjątkiem jednego skrzyżowania w mieście. I to wszystko pomimo tego, że na wielu skrzyżowaniach w mieście istnieją gotowe do działania systemy RedLight.
I tu po raz kolejny przekonuję się jaki jestem głupi, bo mi się to w głowie nie mieści.
Czerwoni, zieloni ! A gdzie PiS i KO. ? O Konfederacji i tej koronie Brauna juz nie wspominam 🙂
W kraju piratów drogowych przejazd na czerwonym powinien być dozwolony. Za to pieszym i rowerzystom dawać mandaty po 2500PLN za czerwone.