Wczoraj w miejscowości Hutki pijany mężczyzna zakończył swoja podróż na drzewie. 28-latek miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.
W minioną sobotę w miejscowości Trzęsiny doszło do wypadku z udziałem rowerzystki. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
Dwójka rowerzystów zderzyła się na jednej z ulic Krasnobrodu. Dla obojga z nich zakończyło się to pobytem w szpitalu.
Motocyklista na polnej drodze stracił panowanie nad jednośladem i się przewrócił. Upadając doznał obrażeń ciała. Został przetransportowany do szpitala.
W zamojskim zoo zamieszkał kolejny mrówkojad. Tym razem jest to samica, która przyjechała z ogrodu zoologicznego w Niemczech.