Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi wczoraj otrzymał informację od dyrektora Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w Puławach o potwierdzeniu pierwszego przypadku zakażenia SARS-CoV-2 u zwierząt futerkowych (norki) w Polsce.
Na drodze ekspresowej S17 pomiędzy węzłami Żyrzyn a Skrudki, dokładnie na 99 km trasy, samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu pracują policjanci, zablokowany jest lewy pas jezdni.
Puławscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę opla. Mężczyzna miał w organizmie 2,5 promila i przyznał policjantom, że liczył na taki wynik, ponieważ całą noc pił mocny alkohol.
Mieszkaniec gminy Bełżyce został zatrzymany przez policjantów, bo przekroczył prędkość. 60-latek chciał ukryć swoją tożsamość podając się za brata. Jednak to nie wszystkie jego przewinienia.