Niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków miało być przyczyną groźnego wypadku koło Zamościa. Motocyklista trafił do szpitala.
Bialscy policjanci zabezpieczyli 9 gramów amfetaminy i zatrzymali 18-letniego właściciela nielegalnej substancji. Wkrótce o losie młodego mężczyzny zadecyduje sąd.
We trzech jechali obok siebie zygzakiem, w pewnej chwili zauważył ich patrol drogówki. Jak się okazało każdy z rowerzystów miał po niemal 2,5 promila alkoholu.
W poniedziałek rano w miejscowości Wola Duża pijany kierowca renaulta zepchnął do rowu peugeota, kierowanego przez mieszkankę Czarnegostoku. Mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem za jazdę po alkoholu i spowodowanie kolizji.
W niedzielny wieczór w Sosnowicy doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierująca osobowym oplem chciała ominąć dziki, po chwili pojazd dachował.