Policjanci z Lubartowa aktywnie włączyli się w obchody Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas dzisiejszych kontroli uświadamiają kierowców i pieszych na temat prawidłowych zachowań na drodze, podkreślając, że bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nich samych.