Auto wpadło w poślizg, po czym uderzyło w bariery energochłonne. Na szczęście nikomu się nic nie stało. Teraz sprawą kolizji zajmują się policjanci.
W środę w parku w Międzyrzecu Podlaskim przechodzień natrafił na psa przywiązanego łańcuchem do drzewa. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności.
Bialscy policjanci zatrzymali wczoraj dwóch poszukiwanych mężczyzn. Obaj wpadli w ręce mundurowych, bo nie mieli założonych maseczek.
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który rzucił butelką w autobus komunikacji miejskiej wybijając szybę. W wyniku zdarzenia powstały straty o wartości ponad 2 tys. złotych. Wkrótce 26-latek stanie przed sądem.
Do bialskiej komendy powrócił pies służbowy o imieniu Polon. Jest to 14 miesięczny owczarek niemiecki, który jest psem tropiącym. Razem ze swoim przewodnikiem młodszym aspirantem Mariuszem Wójcikiem dba o bezpieczeństwo mieszkańców Białej Podlaskiej.