Wczoraj informowaliśmy o groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 2. Kierowca pojazdu osobowego wjechał tam w naczepę ciężarówki. Badanie stanu trzeźwości wykazało 0,6 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna twierdził, że spożywał go już po zdarzeniu.
Na prostym odcinku drogi, zjechał nagle na prawą stronę jezdni. Następnie auto z impetem uderzyło w tył naczepy ciągnika siodłowego. Jedna osoba została ranna.
Mandat karny w wysokości 2500 złotych otrzymał 52-letni kierowca forda, który na obwodnicy Międzyrzeca Podlaskiego przekroczył dozwoloną prędkość. Obywatel Białorusi był przekonany, iż jedzie zgodnie z przepisami, z uwagi na licznik, który wskazywał prędkość w milach…
66-letni mieszkaniec gminy Łomazy odpowie przed sądem za nielegalną produkcję alkoholu. Wiszniccy kryminalni w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny zabezpieczyli aparaturę do destylacji alkoholu oraz gotowy już produkt.
W czwartkowy wieczór na drodze krajowej nr 2 doszło do kolizji z udziałem pojazdu osobowego. Kierujący autem mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych.