Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie
20:56 22-02-2024 | Autor: redakcja
W zawodach bez wcześniejszych eliminacji mogą startować strażacy OSP z całego kraju. Podczas mistrzostw obowiązkowo wszyscy zawodnicy startują w ubraniu strażackim specjalnym typu Nomex (kurtka + spodnie) oraz w hełmie strażackim.
Jednostki OSP mogą zgłosić swoich reprezentantów do konkurencji indywidualnej i drużynowej lub do jednej z nich. Konkurencja Indywidualna w slalomie gigancie narty rozgrywana będzie z podziałem na druhny open, druhów 4 grupy wiekowe oraz snowboard open.
Konkurencja drużynowa w slalomie z wężem strażackim rozgrywana będzie z podziałem 4 osobowych zespołów na druhów, zespoły mieszane oraz snowboard.
Zapisy trwają do 6 marca. Kontakt w sprawie zawodów oraz pobieranie druków zgłoszeniowych i regulaminu od organizatorów tylko poprzez kontakt mailowy: [email protected]. Więcej informacji o zawodach Facebook: olimpiadastrazakowosp.