Na jednej z posesji w Szczebrzeszynie został ujawniony niewybuch. Pozostałość z czasów II wojny światowej zabezpieczyli saperzy i zabrali do neutralizacji.
Do szpitala z obrażeniami ciała trafili dwaj mieszkańcy gminy Zamość. 27-latek i 48-latek naprawiali instalację gazową w seacie, kiedy w pewnym momencie doszło do wybuchu i pożaru.
Z licznymi oparzeniami ciała trafili do szpitala dwaj mężczyźni, którzy zostali ranni na skutek wybuchu oraz pożaru podczas naprawy samochodu. Z pojazdu najprawdopodobniej wydobywał się gaz.
Znanych jest więcej szczegółów wczorajszego tragicznego w skutkach wypadku na drodze krajowej nr 74. Nie żyje młody mężczyzna kierujący seatem.
Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce na trasie między Zamościem a Szczebrzeszynem. Na miejscu cały czas pracują policjanci, jednak ruch odbywa się płynnie.