We wtorek w Wierzchowiskach Drugich pojazd osobowy wpadł do przydrożnego rowu. Do szpitala zostały przetransportowane dwie osoby.
Świdniccy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który włamał się do budynku gospodarczego i domu letniskowego. 24-latek ukradł stamtąd sprzęt ogrodniczy o wartości 3 tys. złotych.
W czwartek rano podczas kontroli drogowej w Majdanie Kawęczyńskim policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę busa. Mężczyzna wiozący pasażerów do Lublina miał w organizmie ponad promil alkoholu.
Wkrótce sąd oceni postępowanie nietrzeźwego rowerzysty, który doprowadził do kolizji z pojazdem osobowym. Mężczyzna miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu.
Świdniccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn do sprawy rozboju na mieszkańcu Świdnika. Jeden ze sprawców poszukiwany był dwoma listami gończymi.