Załadował do auta 20 worków z odpadami i wywiózł na jedno z osiedli w Świdniku. Został zarejestrowany przez kamerę straży miejskiej. Wpadł na gorącym uczynku.
Nie skręcił ani w prawo, ani w lewo, tylko pojechał prosto w wyniku czego zakończył jazdę uderzając w bariery energochłonne. Kierowca był pijany.
Wczoraj po południu w Świdniku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 10-latka poruszającego się na hulajnodze. Dziecko trafiło do szpitala na badania.
Za dwa lata w Świdniku każda ulica ma mieć nawierzchnię asfaltową, a mieszkańcy nie będą już musieli brnąć w błocie, aby dotrzeć do swoich posesji. Wszystko wykona miejska spółka, dzięki czemu uda się znacznie obniżyć koszty.
We wtorek po południu w Piaskach doszło do wypadku z udziałem pieszej. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.