W miniony weekend w Trawnikach nasz Czytelnik zarejestrował ryzykowane zachowanie użytkowników drogi. W momencie, kiedy zamykały się rogatki na przejeździe kolejowym, na przejazd wjechała rowerzystka oraz kierująca pojazdem osobowym.
Wczoraj na drodze S12 doszło do groźnie wyglądającej sytuacji drogowej. Kierowca pojazdu osobowego jechał pod prąd w rejonie węzła Piaski Wschód.
W niedzielę wieczorem w Dorohuczy doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Sprawca kolizji był nietrzeźwy, mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.
Policjanci ze Świdnika zatrzymali 20-latka, który wybił szybę w zaparkowanym pojeździe, a następnie w nim usnął. Z pojazdu nic nie zginęło, ale mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Kolejny tragiczny wypadek w naszym regionie. Tym razem zginęła piesza, w którą wjechał kierowca dostawczego volkswagena. Zdarzenie miało miejsce na jednym z parkingów w Świdniku.