Policjanci z Łęcznej zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem do domów mieszkalnych. Złodzieje ukradli złotą i srebrną biżuterię oraz urządzenia elektroniczne o łącznej wartości ponad 11 tysięcy złotych.
Kryminalni z Opola Lubelskiego zatrzymali 18-letniego mieszkańca gminy Opole Lubelskie. Mężczyzna posiadał spore ilości amfetaminy i marihuany.
Wkrótce przed sądem stanie 32-latek, który doprowadził do kolizji i odjechał z miejsca zdarzenia. Jak się okazało mężczyzna miał niemal dwa promile alkoholu w organizmie.
Jadąc w nocy jedną z dróg wojewódzkich zauważył odblask i pomyślał, że to patrol drogówki. Zatrzymał więc pojazd i ukrył się w zaroślach, ale po kilkudziesięciu minutach zadzwonił do dyżurnego policji.
Niemal 2,5 promila miała w organizmie mieszkanka gminy Kazimierz Dolny, który opiekowała się pięciorgiem dzieci. Sprawa trafiła do sądu, zaś dzieci pod opiekę ciotki.