Rozpędzone auto, ze śpiącą za kierownicą kobietą, wbiło się w słupek ogrodzeniowy. Metalowy element przebił podłogę tuż obok fotela kierowcy.
W piątek rano na jednym z przejść dla pieszych w Tomaszowie Lubelskim doszło do potrącenia dwójki pieszych. Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
W środę policjanci z Hrubieszowa zatrzymali kierowcę, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Pracownik firmy kurierskiej miał blisko promil alkoholu w organizmie.
Po zmroku poruszał się bez elementów odblaskowych, zamiast chodnikiem szedł jezdnią, do tego miał wtargnąć przed nadjeżdżające auto. Mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy, zmarł w szpitalu.
W środę wieczorem policjant będący poza służbą zauważył pojazd osobowy w rowie. Jak się okazało kierowca fiata miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.