Dwie osoby zatrzymane i ponad kilogram różnych narkotyków, to efekt przeszukania jednego z mieszkań w Chełmie. Do policyjnego aresztu trafiły dwie osoby, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Kierowca renaulta nie zwolnił wjeżdżając na skrzyżowanie i doprowadził do zderzenia z pojazdem dostawczym. 18-latek miał w organizmie 0,45 promila alkoholu.
Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 30-letni mieszkaniec Puław. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu m.in. blisko 800 gramów amfetaminy.
Policjanci z Dęblina zatrzymali 21-latka, który pod wpływem środków odurzających prowadził audi. Mężczyzna miał przy sobie 126 gramów marihuany.
Zaniepokoiła się o sąsiada, ponieważ nie widziała go od kilku dni, zadzwoniła więc na policję. Jak się okazało mężczyzna wymagał natychmiastowej pomocy.